محل نمایش بنر نرم افزار حسابداری
معرفی تارا
مقالات حسابداری
امکان بکارگیری نرم افزار های تارا در بستر اینترنت و شبکه های غیر محلی بیشتر
18/11/2015 12:00:00 AM
-------------------------------------------------
قانون اصلاح قانون مالیات های مستقیم بیشتر
31/08/2015 12:00:00 AM
-------------------------------------------------
آغاز تسلیم اظهارنامه مالیاتی عملکرد سال 93 از ابتدای خردادماه بیشتر
11/06/2015 12:00:00 AM
-------------------------------------------------

چرا تارا ؟

تفاوت تارا با دیگر شرکت های نرم افزاری به نوع نگاه تارا به دامنه کاری خود بر می گردد. برخلاف بسیاری از شرکت های نرم افزاری که بخش عمده ای از پروسه ایجاد نرم افزار ها اعم از تحلیل، طراحی، و پیاده سازی و حتی تست سیستم و آموزش کاربران توسط برنامه نویسان و متخصصان کامپیوتر صورت می گیرد تارا افزار پارس تلاش نموده است که در کنار کارشناسان کامپیوتر و برنامه نویسان خود از کارشناسان امور مالی و حسابداری نیز به صورت مستمر استفاده نماید. در واقع بسیاری از فعالیت های مرتبط با تحلیل، تست و آموزش نرم افزارها توسط متخصصان دامنه مورد نظر صورت می گیرد. علاوه براین این کارشناسان نظارت دقیقی بر دیگر فازهای تولید نرم افزار دارند. نتیجه این تلاش ها ارائه محصولی منطبق بر استانداردهای بین المللی، بومی و عرف جاری می باشد.

از ویژگی های خاص محصولات تارا در حوزه حسابداری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • 1 - هوشمند بودن سیستم به صورتی که تمامی اطلاعات خام وارد شده و بر اساس تخصصی ترین مباحث علم حسابداری پردازش شده و گزارشات متنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهد
  • 2 - تهیه نسبتهای مالی به طور اتوماتیک، این امکان برای اولین بار در یک نرم افزار حسابداری ایرانی طراحی و برنامه نویسی شده است که نتیجه آن دقت و سرعت عمل بیشتر مدیران در تحلیل نسبت های مالی می باشد.
  • 3 - امکان بکارگیری از فرمول تولید، اسناد هوشمند حسابداری صنعتی، تهیه گزارشات بهای تمام شده و آنالیز تولید.
  • 4 - استفاده از یک نرم افزار برای بی نهایت دفاتر حسابداری، به عبارت دیگر تنها با خرید یک نرم افزار حسابداری تارا می توانید تمام شرکت های زیر مجموعه و دوره های مالی مختلف را پشتیبانی نمایید.
  • 5 - پیاده سازی امکان ثبت اسناد پیچیده و تخصصی حسابداری صنعتی از جمله سند دمونتاژ یا تجزیه کالا برای اولین بار در یک نرم افزار حسابداری.
Tel : 44237943  44237967  44237982        Fax : 44224515         Email: info@taragroup.ir

Copyright 2014, Tara Afzar Pars